Jolyon Palmer żegna się z F1 po GP Japonii

Karol296

7 października 2017

 • ktm77

  Nareszcie tak beznadziejny zawodnik jak Palmer odchodzi! Zawsze zdarzają się takie beznadziejne ameby nic nie wnoszace do tego sportu ale twardo mówiący o sobie mocne słowa! Tak bardzo był pewien dojechania do końca sezonu:) Powiem tak – gdyby nie akacja TORO ROSSO + RENAULT + HONDA to takie info byłoby apropo KUBICY i o tym od kilku miesiecy była mowa , więc tak czy inaczej Palmer by wyleciał! NARESZCIE !! NIE ROZUMIEM BRONIĄCYCH GO LUDZI !! To jest totalnie miałki człowiek , nic nie wnoszacy do F1 , słaby , bardzo słaby zawodnik !!! Jeszcze Ericson , Magnussen tez powinni wylecieć , nagle okazuje się że bycie skandynawem nobilituje do bycia wyjatkowym;)

 • Aleksander Dudkiewicz

  Trochę mi go jednak szkoda – w tej chwili na głowę bił Kwiata. To Kwiat powinien pierwszy z Ericssonem zniknąć z F1.

  Co do Kwiata mam swoją teorię. Może Maxiu staje się lepszym kierowca i nie tylko jak Kwiat dostaje kopa w tyłek? 🙂

  Może RB wymyślił, że zdegraduje i przywróci Kwiata 10 x w sezonie i będą przez to mieli 10 zwycięstw 🙂

 • Adrian Kapustin

  Jedyny Angol którego lubiałem w F1.

  • Dominik Przykaza

   Nie mogę powiedzieć abym go nie lubiał

   • gemtril

    Co to za lobby . W szoku jestem że ktokolwiek go lubi 😉 Już nie wymieniając tych wielu rzeczy za których kierowców się „lubi” to akurat tu nie znajduje niczego, ani jego wypowiedzi , ani jazdy , ani zachownia na torze , ani skromności ani niesamowitości. Ot taki przeciętny aż piszczy człowieczek totalnie niczym się nie wyróżniający . Dlatego zaskakuje mnie jakiekolwiek przywiązanie do tego gościa . No ale każdy ma swój gust i lubi za różne rzeczy …. do czasu aż sobie różne sprawy uświadomi , aczkolwiek nie każdy ma ten okres w życiu;)

    • Jakub Formułalove

     Czytając jego wypowiedzi uśmiecham się i to bardzo.nie ma to jak poczuć tą prędkość na 12 miejscu przy 200 km/h.A nei jakieś suck my balls honey!