O autorze

Witam na poświęconym Formule 1 blogu Cyrk F1.

Blog powstał we wrześniu 2012 roku pod adresem www.cyrkf1.wordpress.com. Rok później, we wrześniu 2013 roku przeniosłem się na własny serwer i na nową domenę: www.cyrkf1.pl. W grudniu 2015 roku blog ruszył w nowej, trzeciej już odsłonie graficznej. Wielkie podziękowania dla Przemka, za projekt graficzny bloga i jego wykonanie.

O autorze

Formułą 1 interesuję się od 1999 roku. Od początku zacząłem kibicować zespołowi McLaren. Ale we wszystkich wpisach staram się zachować obiektywizm.

Postanowiłem założyć blog Cyrk F1, aby móc dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego sportu. Szczególnie ciekawią mnie zakulisowe tematy związane z F1, które są często pomijane przez inne polskojęzyczne serwisy: finanse, technika, personalia, czy problematyka związana z torami na których odbywają lub będą się odbywać wyścigi królowej sportów motorowych.

Wszystkie teksty na blogu są mojego autorstwa. Zawsze wyraźnie zaznaczam źródło informacji. Nigdy nie znajdziecie tu kalki artykułu z innych serwisów. Jeżeli opieram się na jakimś artykule, to staram się jak najwięcej dodać od siebie.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do czytania oraz komentowania,

Karol296

  • Radek68

    Kilka miesięcy temu miałem problem z dodawaniem komentarzy do artykułów, kilka komentarzy mi wcięło i dziś miałem to samo. Ale tekst, który dodałem miałem napisany w notatniku, więc powtórzyłem wysłanie. Nie wiem, czy disqus ma czasem jakieś problemy, ale po dodaniu komentarza, po mniej więcej minucie, tam gdzie widnieje informacja, kiedy komentarz został dodany, pojawiło się… „za kilka sekund”. 😉
    Niemniej tym razem komentarz się zapisał.
    https://uploads.disquscdn.com/images/5ce940951659fd900269dd870849534e5938c9ce11a6ff03d92dfd3f90405977.jpg

    • Bardzo dziwna sytuacja. W panelu widzę tylko ten dodany komentarz, nie ma nigdzie pierwszej wersji. Muszą być jakieś problemy po stronie Disqusa. Były na początku stycznia już takie, ale wtedy udało mi się odzyskać wszystkie komentarze po kilku dniach.

  • Wojtek Bartkowiak

    Niestety wyszło jak zwykle. Żałuję, że podpisałem umowę na odbiór Eleven Sport. Miały być transmisje wszystkich treningów, eliminacji i wyścigów F1. Mamy dopiero 6 Grand Prix i nie ma transmisji treningów (ciekawe co z wyścigiem ?)…..W programie miał być 2 trening o 20,00 , ale wygrało „obściskiwanie się” dwóch gości (przyjaciół ?) w klatce. Gdzie jakakolwiek informacja ?……Szkoda….Zrobię wszystko, aby „wywinąć się” z umowy z mym operatorem i nie omieszkam uprzedzić innych fanów sportów motorowych, aby nie dali wpędzić się w maliny.

    • Treningi były wczoraj na żywo. To wyjątek bo to GP Monaco. Eleven dotychczas pokazało wszystkie sesje na żywo. Jedyne co czasami się zdarza, to nie ma planowanych powtórek. Ale dzisiaj nie było takiej o 20:00.

      • Wojtek Bartkowiak

        Przepraszam poniosło mnie. Faktycznie treningi w czwartek…W piątek było w Monte Carlo min. GP 2. INEA Poznań (TV kablowa) podała w programie 2 trening w piątek o 20,00 i stąd moje frustracje. Eliminacje i wyścig już w normie. Oj dużo się działo…jak na Monte Carlo…Dzięki za odzew

  • Wojtek

    Przyznam szczerze, że jako zagorzały fan Ferrari, niezbyt lubię McLarena, ale tęsknię za sezonami 2007 i 2008 i rywalizacją tych dwóch zespołów:)

  • Kolter

    Powiedz skąd wiesz ze trwają negocjacje z Polsatem ??

  • Kolter

    Karol uwielbiałem Mclarena kiedy był tam Montoya

  • Fan

    Powiem, że nazwa cyrk nie jest trafiona, mnie jako fana F1 odstrasza i obraża. Czy zasadne będzie czytanie artykułów pisane przez klauna, bo jak jest cyrk to musi być i klaun.

    • Karol296

      Cyrk F1 to potoczna nazwa Formuły 1. Funkcjonuje od wielu, wielu lat. Szczególnie w anglojęzycznych tekstach. Nic obraźliwego w tym sformułowaniu nie ma.

    • Michele

      Nie wiem czy słyszałeś o takiej stronie jak WTF1… też brzmi niezbyt ciekawie na pierwszy rzut oka… A mi akurat CyrkF1 bardzo przypada do gustu!

      • Znam. Czasami zamieszczają tam fajne rzeczy.

        • Michele

          bardziej chodzilo mi o odpowiedz do Fana 🙂 a to ze Ty wiesz to sie domyslam 😀

          • Aż tak wszystkiego to nie wiem 🙂 Nie przewinąłem sobie wyżej strony.

      • Piotr

        Też początkowo nazwa cyrk F1 wydawała mi się nieco obraźliwa lecz po głębszym zastanowieniu okazuje się że jest to nazwa wyjątkowo trafiona. Coraz bardziej odnoszę wrażenie że akurat ta odmiana sportu motorowego ma więcej z cyrku a mniej ze sportu w stosunku do pozostałych odmian sportów motorowych. Co nie zmienia faktu że jest najlepsza – a może właśnie dlatego jest najlepsza 🙂

  • Krzysztof Kudła

    Czym się zajmujesz na codzień? Co porabiasz w wolnych chwilach poza blogiem? 😉 Pozdrawiam

    • Karol296

      Zupełnie innymi sprawami, związanymi z usługami finansowymi. Blog pisze w wolnych chwilach.