Potrójna korona w sportach motorowych

Karol296

19 maja 2017

 • bartoszcze

  Na razie jest konkurencyjny. Oczywiście, na razie to treningi, niemniej…

  • Z tego co się zorientowałem to Indy 500 często jest dośc chaotycznym wyścigiem, gdzie strategia odgrywa dużą rolę. Różnice w czołówce są niewielkie. Więc równie dobrze może być na podium, jak i poza dziesiątka.

   • bombel

    strategia i fart rownie dobrze mozna z 1szego miejsca spaść na 4te na ostatnim okrązeniu głupia awaria lub wypadek i już po strategii .

   • bartoszcze

    W ogóle nie rozważam potencjalnego wyniku, oceniam wyłącznie prezentowane tempo na tle reszty. Mogę zaryzykować przypuszczenie że jest poważnym kandydatem do „szybkiej dziewiątki” w dzisiejszych kwalifikacjach, nic więcej.

 • bombel

  Szacunek za sama odwage .nie oczekujmy od niego zwyciezstwa to jest inna seria i na dodatek wygrana na tym ovalu jest jak loteria .
  a co do wyników w f1 decydujacy w f1 jest bolid. połowa stawki jest szybka jak hamilton tylko zaden nie ma takiego bolidu . Alonso bedac w redbullu a potem przechodzac do merca miałby 9 tytułów . Oceniajmy kierowce po tym czego dokonał patrzac jednocześnie na co stać bolid . w polsce jest nienstety kult zwyciezscy .

  • W Innych seriach sportów motorowych, aby móc wygrywać to trzeba być w najlepszych zespołąch dysponującymi najlepszymi samochodami. Hamilton nie znalazł się w Mercedesie przez przypadek. najlepsze zespoły ściągają do siebie najlepszych kierowców.

   • KTM66

    nie zgodzę się z tym , pierwsza fucha Lewisa od razu była w topowym Mclarenie w którym przegrał tytuł juz w 1 roku , na jakiej podstawie wzięli go do topowego zespołu? Nie była „najlepszym” kierowcą F1 bo jeszcze tam go nie było . Dlatego bo toche powygrywał w innych seriach ale nie był mistrzem niepodzielnym kiedy chciał i jak chciał – zajął miejsce w serii GP2 mistrza czyli NICO Rosberga który trafił do F1 w tym roku co Lewis poszedł do GP2, a do jakiego zespołu trafił Nico – DO WILLIAMSA a nie do topowego zespołu). Jakie sukcesy przed F1 Lewis osiagnął żeby brać go do topowego zepsołu pytam ponownie?. Na pewno nie był wyjątkowy – no chyb że kolor skóry ma wyjątkowy jak na kierowce ! W stawce nawet teraz jest kilku zawodników z lepszymi osiagnieciami sprzed F1 którzy mecza sie w slabszych zespołach. Jest masa przykładów (jak ofc Kubica) ze możesz wygrywać i być uznanym poza F1 i bez ZNAJOMOŚCI nic nie zdziałasz na poczatek jak i nawet w trakcie . Poza tym nikt nie mówi ze Lewis jest słaby , tylko tyle że na jego poziomie w jego bolidzie pewnie 1/3 stawki robiłaby to samo .

    • Hamilton wygrał serię GP2 w świetnym stylu w 2006. Już wtedy po wyscigu w Turcji stał się gwiazdą i było wiadomo, ze w 2007 roku trafi do F1. Hamilton był juniorem McLarena i gdyby nie dali mu miejsca w swoim zespole, to bez problemu znalazłby sobie inny zespół.
     jak pamiętam, to McLaren zwolnił Montoyę w trakcie 2006 roku, a jego zastępca, czyli de la Rosa, to nie był odpowiedni poziom na ten zespół. Raikkonen odszedł do Ferrari i zostali z samym Alonso. Hamilton wziął udział w testach jeszcze w 2006 roku i później podjęcie decyzji było proste.

     Gdyby Hamilton był zawodnikiem przeciętnym to nie awansowałby do F1 od razu do najlepszego zespołu.

 • Adrian Kapustin

  Jeszcze Ferdek się pokaleczy.. lepiej niech się przejedzie tym rowerem za 80 000 euro

  • Żąli Pikard

   Haters gonna hate. Siedźcie w piwnicy lepiej.