Kontakt i współpraca

Kontakt z autorem bloga jest możliwy poprzez adres e-mail: karol@cyrkf1.pl, a także poprzez formularz, który znajduje się poniżej. Można się ze mną skontaktować także poprzez konta w serwisach społecznościowych: Twitter i Facebook.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą proszę o kontakt poprzez formularz lub przez wiadomość wysłaną bezpośrednio na podany adres e-mail. Pole do współpracy jest bardzo szerokie: reklamy na blogu, artykuły sponsorowane, informacje prasowe. Mogę także pisać teksty związane z Formułą 1 na potrzeby innych mediów. Zainteresowane firmy mogą przeznaczyć swoje produkty do recenzji lub na konkursy dla czytelników. Wszystkie aktywności będą wsparte dodatkową promocją w serwisach społecznościowych. To tylko przykładowe formy współpracy, bo szczegóły będą ustalane indywidualnie.

Blog cieszy się rosnącą z roku na rok liczbą odsłon i zaangażowania czytelników. Szczegółowe statystyki są dostępne dla osób i podmiotów chcących nawiązać współpracę.

P.S. Gdyby na wysłaną wiadomość nie nadeszła ode mnie odpowiedź w ciągu 48 godzin, to proszę o zamieszczenie komentarza pod tym wpisem z informacją o wysłanej wiadomości. Wspominam o tym na wszelki wypadek, gdyby pojawił się problem z dostarczeniem wiadomości.

Partnerzy, którzy dotychczas mi zaufali:

Logo Techland

burn logo

Interbookie logo