O autorze

Witam na poświęconym Formule 1 blogu Cyrk F1.

Blog powstał we wrześniu 2012 roku pod adresem www.cyrkf1.wordpress.com. Rok później, we wrześniu 2013 roku przeniosłem się na własny serwer i na nową domenę: www.cyrkf1.pl. W grudniu 2015 roku blog ruszył w nowej, trzeciej już odsłonie graficznej. Wielkie podziękowania dla Przemka, za projekt graficzny bloga i jego wykonanie.

O autorze

Formułą 1 interesuję się od 1999 roku. Od początku zacząłem kibicować zespołowi McLaren, ale we wszystkich wpisach staram się zachować obiektywizm jeśli chodzi o zespoły i kierowców.

Postanowiłem założyć blog Cyrk F1, aby móc dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego sportu. Szczególnie ciekawią mnie zakulisowe tematy związane z F1, które są często pomijane przez inne polskojęzyczne serwisy: finanse, technika, personalia, czy problematyka związana z torami na których odbywają lub będą się odbywać wyścigi królowej sportów motorowych.

Wszystkie teksty na blogu są mojego autorstwa. Zawsze wyraźnie zaznaczam źródło informacji. Nigdy nie znajdziecie tu kalki artykułu z innych serwisów. Jeżeli opieram się na jakimś artykule, to staram się jak najwięcej dodać od siebie.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do czytania oraz komentowania,

Karol